iç mekan tavan strpiyer izolasyon

İÇ CEPHE· STROPİYER İZOLASYON PLAKASı


KULLANIM ÖZELLİKLERİ
1. İÇ CEPHE YALITIMINDA
2. İÇ CEPHE YALITIMINDA
3. ZEMİN YALITIMINDA
4. TAVAN YALITIMINDA
STROPİYER İZOLASYONLU MANTOLAMA YAPISI POLİSTRENE ESASLI OLDUĞUNDAN SUDAN VE NEMDEN ETKİLENMEZ.KİMYASAL YAPISI GEREĞİ MİKROORGANİZMA ÜREMELERİNE DAYANIKLI,SICAK VE SOĞUK GEÇİRMEYEN DOĞADA 150-200 YIL ÖMRE SAHİP BOZULMAYAN DOKUSU İLE ALEV ALMAYAN BİR İZOLASYON ÜRÜNÜDÜR.

UYGULAMADA KOLAYLIK SAĞLAMAK ÜZERE 3,5 CM KALINLIKTA 107X0.87 CM EBADINDA YÜKSEK YOĞUNLUKTA(22kg/m3) ÖZEL KANALLI GEÇME SİSTEMİ(3cm) İLE HATASIZ DÖŞENİR VE ISI KÖPRÜLERİ OLUŞMASI ÖNLENİR.
SIZDIRMAZLIK SAĞLAR,CEPHEYE DEKORATİF BİR GÖRÜNÜM VERİR.
TUĞLA,BETON,GAZ BETON VB. DIŞ DUVARLARIN ISI İLETİM KATSAYILARINI DÜŞÜREREK ORTALAMA %50 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR,ENERJİ KAYNAKLARININ AŞIRI KULLANIMINA ENGEL OLUR.ÇEVRE KİRLİLİĞİNİ ÖNLER.
STROPİYER İZOLASYONLU MANTOLAMA YAĞMUR,KAR,FIRTINA,RÜZGAR VB. DIŞ ETKENLERDEN KORUR.BİNAYI YAZIN AŞIRI SICAKTAN,KIŞIN AŞIRI DONMAKTAN KORUYARAK FİZİKSEL HASARLAR OLUŞMASINI ENGELLER,YAPINI ÖMRÜNÜ ARTTIRIR.DUVARLARIN NEFES ALMASINI SAĞLAMAKLA BİRLİKTE NEMİN DUVAR
KESİTİNDE OLUŞMASINI ÖNLER,KÜFLENME VE KABARMA OLUŞMAZ.
DIŞ VE İÇ BOYANIN UZUN YILLAR DAYANMASINI SAĞLAR.
PLAKALAR ÜZERİNDEKİ ÖZEL KAPLAMA SUYA VE SICAKLIK DEĞİŞKENLİĞİNE DAYANIKLI OLUP,SIVA UYGULAMASINA GEREK OLMADIĞINDAN PRATİK,HAFİF,TAŞIMASI VE UYGULAMASI KOLAY OLMASI SEBEBİ İLE ÇOK EKONOMİKTİR. İNŞAAT HALİNDEKİ YAPILARDA DÜZGÜN ÖRÜLMÜŞ TUĞLA DUVAR ÜZERİNE DAHA FAZLA YAPIŞTIRMA HARCI KULLANARAK YAPIŞMASI MÜMKÜNDÜR.MASTARLI ÇEKİLMİŞ KABA SIVA ÜZERİNE UYGULANABİLİR,İNCE SIVA MALİYETİNİ DÜŞÜRÜR.UYGULAMA BİLGİLERİ TATBİK EDİLEREK KOLAYCA KENDİNİZ DAHİ YAPABİLİRSİNİZ.
İŞÇİLİKTEN VE ZAMANDAN TASARRUF SAĞLAR.

KESİTİNDE OLUŞMASINI ÖNLER,KÜFLENME VE KABARMA OLUŞMAZ.
DIŞ VE İÇ BOYANIN UZUN YILLAR DAYANMASINI SAĞLAR.
PLAKALAR ÜZERİNDEKİ ÖZEL KAPLAMA SUYA VE SICAKLIK DEĞİŞKENLİĞİNE DAYANIKLI OLUhttp://www.stropiyer.com.tr/w8.gifP,AYRICA FİLE VE SIVA UYGULAMASINA GEREK OLMADIĞINDAN PRATİK,HAFİF,TAŞIMASI VE UYGULAMASI KOL
AY OLMASI SEBEBİ İLE ÇOK EKONOMİKTİR. İNŞAAT HALİNDEKİ YAPILARDA DÜZGÜN ÖRÜLMÜŞ TUĞLA DUVAR ÜZERİNE DAHA FAZLA YAPIŞTIRMA HARCI KULLANARAK YAPIŞMASI MÜMKÜNDÜR.MASTARLI ÇEKİLMİŞ KABA SIVA ÜZERİNE UYGULANABİLİR,İNCE SIVA MALİYETİNİ DÜŞÜRÜR.UYGULAMA BİLGİLERİ TATBİK EDİLEREK KOLAYCA KENDİNİZ DAHİ YAPABİLİRSİNİZ.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !